Kontakt Chcete se zeptat nebo jen pozdravit ?

Kontaktní formulář

LACHMAN INTERIER DESIGN, s.r.o.

  +420 582 347 960
Centrála Prostějov
Plumlovská 522/44
796 01 Prostějov
Czech Republic
Otevírací doba prodejny
Pondělí - Pátek: 9.00 - 17.00
Fakturační údaje:
IČ: 46995480
DIČ: CZ46995480
Bankovní spojení: 8152977001/5500 Raiffeinsenbank
Kancelář Praha
Fűgnerovo náměstí 1808/3
120 00 Praha 2
Czech Republic

Kontakty management

Ředitel společnosti

Ing. Hubert Lachman

hubert.lachman@lachman-interier.cz

Obchodní oddělení

Ing. Patrik Lachman

patrik.lachman@lachman-interier.cz
+420 777 723 408

Jana Burgetová

jana.burgetova@lachman-interier.cz
+420 777 723 417

Ing. Marianna Kalenská

marianna.kalenska@lachman-interier.cz
+420 777 723 440

Ing. Renata Lachmanová

lachmanova.renata@lachman-interier.cz
+420 777 073 604

Ing. Martin Lanz

martin.lanz@lachman-interier.cz
+420 778 712 256

Oddělení nákupu

Ing. Petr Lachman

petr.lachman@lachman-interier.cz
+420 777 723 409

Výroba

Ing. Edvard Lachman

+420 777 723 402

Rudolf Lachman

rudolf.lachman@lachman-interier.cz
+420 777 723 404

Břetislav Bachorík

bretislav.bachorik@lachman-interier.cz
+420 777 723 403

Pavel Kordas

pavel.kordas@lachman-interier.cz
+420 777 723 413

David Mádr

david.madr@lachman-interier.cz
+420 777 723 414

Sklad

Michal Vymazal

michal.vymazal@lachman-interier.cz
+420 777 723 416

Architekt

Ing. arch. Marek Lachman

marek.lachman@lachman-interier.cz
+420 777 723 405

Projekce nábytku

Ing. Jiří Doležal

jiri.dolezal@lachman-interier.cz
+420 777 723 412

Ing. Leoš Zeman

leos.zeman@lachman-interier.cz
+420 775 119 259

Miroslav Moroz

miroslav.moroz@lachman-interier.cz
+420 777 723 419

Jiří Reif

jiri.reif@lachman-interier.cz
+420 775 119 252

Ing. Ladislav Žižka

ladislav.zizka@lachman-interier.cz
+420 774 723 424

Tomáš Jaroš

tomas.jaros@lachman-interier.cz

Arnošt Kadaník

arnost.kadanik@lachman-interier.cz
+420 775 119 258

Ekonomické oddělení a účtarna

Ing. Rudolf Frélich

rudolf.frelich@lachman-interier.cz
+420 775 119 260

Personální oddělení a mzdová účtárna

Irena Lachmanová

irena.lachmanova@lachman-interier.cz
+420 776 119 104

Prodejna nábytku

Ivana Králová

ivana.kralova@lachman-interier.cz
+420 777 723 400